Pred nedávnom sme náš sortiment rozšírili o clip in copy. Tento príčesok Vám umožní zmeniť vzhľad počas niekoľkých málo minút z krátkeho copu vykúzli super dlhý chvost. Copy sa vyrábajú z pravých ľudských vlasov a japonského kanekalonu. Každý s týchto materiálov má ale iné výhody a je na Vás aký z nich teda uprednostníte a bude Vám lepšie vyhovovať.

Clip in cop zo 100% pravých ľudských vlasov európskeho typu je v REMY kvalite, čo znamená, že je tu výrazne obmedzené nežiadúce strapateniu. Tento typ vlasov je možné bez problémov žehliť, kulmovať fénovať. Čo je ale veľkou výhodou - možno tiež farbiť a tónovať prelivy.

Cop z japonského kanekalonu, čo je vysoko kvalitný syntetický materiál, síce nejde farbiť, ale neštiepia sa na končekoch, naprieč časom si zachováva svoj ​​lesk a tvar, ktorý mu dáte žehlením alebo kulmovaním. Tieto tepelné úpravy možno ale vykonávať len na nižších teplotách.

Kategórie

Prijímáme karty

platitipti

Pre všetok tovar skladom, pri objednávke do 14:00 hodín jedného dňa, ešte v ten istý deň expedujeme a pošta Vám balík doručí za 2-3 dni.

Clipinhair.sk na Facebooku staňte sa fanúšikom

Telefonické
objednávky
prijimame na čísle:
+420 776 605 477

Bonus zadarmo k objednavke

Heuréka - Overené zákazníkmi