Prečo nakupovať práve na clipinhair.sk?

Garancia najvyššej kvality vlasov za najnižšiu cenu na trhu. 100% ľudské vlasy európskeho typu REMY. Používame najmodernejšie technológie a postupy spracovania vlasov, tie zaručujú ich perfektné vlastnosti a vzhľad. Poskytujeme doživotnú záruku na pravosť vlasov.

 

K objednávkam celých clip in setov, dostanete ako darček ZADARMO sadu clip sponiek, ktoré predlžujú životnosť vlasov, a moderné silikónové hodinky.

 

Akýkoľvek tovar z ponuky máme na sklade. Expedícia do 24 hodín. Objednávky, ktoré obdržíme do 14:00 hod odosielame ešte v ten istý deň a do 24 hodín je tovar u Vás. Ak obdržíme objednávky cez víkend, odosielame v pondelok.

 

U nás máte možnosť akejkoľvek výmeny (farba, dĺžka, štruktúra, metóda a pod.), alebo vrátenia zakúpeného produktu v pôvodnom stave do 14 dní a následné vrátenie čiastky za tovar na želanie zákazníka.

 

Na našej pobočke v Brne -­ Řečkovicích ponúkame tiež predlžovanie vlasov metódou clip in, tape in a micro ring za veľmi nízke ceny. Farbu vlasov, dĺžku aj hustotu Vám pomôžeme vybrať priamo na našej predajni pred aplikáciou, stačí teda jediná návšteva a môžete odísť s krásnymi dlhými vlasmi.

 

Tovar si môžete vybrať a zakúpiť aj osobne na našej pobočke v Brne - Řečkovicích a to bez predchádzajúcej objednávky. Platby pri osobných odberoch je možné vykonávať iba v hotovosti. Prevádzková doba Po-Pia 9:00-18:00.

 

Poradenstvo pri výbere vhodného odtieňa a metódy predĺženia, poskytujeme ZADARMO. V prípade otázok sme Vám k dispozícii na info@clipinhair.sk, alebo na tel. +420 776 605 477.

 

Staňte sa našimi fanúšikmi na facebooku a vyhrávajte množstvo hodnotných cien.

 

Zaručujeme Vám seriózny nákup a zákaznícky servis. Náš eshop je overený veľkým množstvom spokojných zákazníkov a radom recenzií na Heureke počas uplynulých rokov.

 

Tovar zasielame aj po celom Slovensku a do ostatných krajín. Expedícia prebieha každý pracovný deň.