Super premeny s clip in vlasy

Krásny dobrý deň, naše milé zákazníčky,

už skôr sme sa zmieňovali o našej dlhodobej spolupráci s agentúrou 1newmodel a to predovšetkým v súvislosti s finalistkou Českej miss roku 2012 Veronikou Hladíkovou, ktorá využíva na spoločenské akcie a fotenie naše clip in vlasy a veľmi si ich obľúbila.

Teraz by sme Vám chceli ukázať niekoľko fotografií, na ktorých sú vidieť úžasné premeny modeliek pred a po aplikácii clip in vlasov. Samy uvidíte, že clip in môžete nosiť nech máte vlasy jemné, husté, riedke, a i. a samozrejme akúkoľvek farbu, vždy môžete dosiahnuť prirodzeného výsledku.

U nasledujúce premeny sme použili clip in v dĺžke 50cm a môžete tu vidieť predovšetkým to, že aj keď máte jednotnú farbu vlasov, ako modelka Veronika, nemusíte nutne hľadať vhodný príčesok iba v jednotných odtieňoch. My sme aplikovali vlasy vo svetlom melíru, ktorý dokonale splynul s vlastnými vlasmi a navyše je vďaka druhému odtieni krásne oživil. Modelka si tak mohla užívať zmenu nielen dĺžky, ale aj farby a to všetko úplne šetrne bez poškodenia svojich vlasov.

Väčšina blondínok má problém s lámavými končeky, malým objemom a pod. Pravidelné zosvetľovanie vlasom dáva pomerne dosť zabrať a tie sa potom v koncoch ulamujú a majú stále rovnakú dĺžku. Tento problém môžete tiež vyriešiť pomocou clip in! Modelka Martina má polodlhé vlasy, ale zatúžila po väčšej dĺžke a hustote a zaobstarala si clip in v dĺžke 40cm a platinovom odtieni. Ako bola premena úspešná môžete vidieť na nasledujúcej fotografii.

Modelka Ema sa po rokoch melírovanie rozhodla postupne prechádzať k svojmu vlastnému odtieňu vďaka metóde farbenia "balayage". Aj v tomto prípade je možné na predĺženie a zahustenie vlasov použiť jeden z našich melírov, ktorý dokonale skryje všetky prechody medzi vlastnými a predĺženými vlasmi. Tu sme aplikovali clip príčesky v dĺžke 50cm, platina / svetlo hnedá.

Premena modelky Petry bola zameraná na mierne predĺženie a výraznejšie zahustenie vlasov, ktoré sa v následnej úprave splietali do rybieho vrkoča, preto sme chceli docieliť super objeme, aby bol vrkoč širší a výrazný a na fotkách krásne vynikal. Aplikovali sme deluxe sadu clip in v kombinácii odtieňov stredne a tmavo hnedých, dĺžka 50cm.

Ak sa Vám premeny páčili a radi by ste si tiež splnili sen o dlhých vlasoch, môžete clip in aj iné príčesky a príslušenstvo objednávať priamo na tomto eshope, cez mail, alebo telefonicky. Nebojte sa na nás tiež obrátiť v prípade akýchkoľvek otázok či špeciálneho požiadavke.

Ponúkame tiež službu aplikácie clip in príčeskov, poradenstvo a možnosť stylingu predĺžených vlasov. Ak máte záujem o službu alebo jej cenník, píšte na info@clipinhair.sk alebo volajte na tel. (+420) 776 605 477.