Rok 2018 prial pastelovým farbám v oblasti tónovanie vlasov. Ženy a dievčatá tak mohli popustiť uzdu svojej fantázii a dopriať si naozaj výraznú zmenu, bez toho aby na ne okoloidúci na ulici pozerali cez prsty. Ideálnou voľbou pre takú úpravu vlasov sú šetrné tónovacie masky, ktoré dodajú Vašim vlasom vytúžený farebný pigment, ale sú zmývateľné, takže si ich môžete zaobstarať viac a byť každý mesiac trochu iná .. :) Minulý rok bola najpopulárnejšia ružová, lila a odtieň silver. Navyše pri použití tejto masky si môžete Vy sama určiť intenzitu farby tým, ako dlho ju necháte pôsobiť, môžete tak mať napríklad len jemný nádych do ružova, alebo dosiahnuť veľmi sýto ružovej, ktorá bude vidieť na desiatky metrov ďaleko .. :)


Tak čo myslíte? Stojí to za skúšku?


Odporúčame vegánsku značku Maria Nila, ktorá má v ponuke dokonca aj odtieň White, ktorý je bez farebných pigmentov a dodá Vašim vlasom "len" lesk a starostlivosť, farbu akokoľvek nezmení.

 

 

Kategórie

Prijímáme karty

platitipti

Pre všetok tovar skladom, pri objednávke do 14:00 hodín jedného dňa, ešte v ten istý deň expedujeme a pošta Vám balík doručí za 2-3 dni.

Clipinhair.sk na Facebooku staňte sa fanúšikom

Telefonické
objednávky
prijimame na čísle:
+420 776 605 477

Bonus zadarmo k objednavke

Heuréka - Overené zákazníkmi