Použitie magických super natáčok

 

Je dôležité hneď na začiatku podotknúť, akou obrovskou výhodou je, že súčasný trh ponúka aj pár typov takto originálnych a zároveň nevýhrevných (!) natáčok, pretože okrem toho, že sa postarajú o Vašu vonkajšiu krásu, budú sa starať aj o zdravie vlasov, čo v budúcnosti iste oceníte.

Samotné použitie natáčok nie je komplikované. V balení nájdete 16kusov magických super natáčok a jeden špeciálny hák pre ich aplikáciu na vlasy. Navyše budete potrebovať len hrebienok, popr. tužidlo a lak. Každá natáčka má prstienkovitý tvar, podľa ktorého sa budú  Vaše vlasy vlniť a po celej svojej dĺžke má otvor. Týmto otvorom pretiahnete hák, natáčka sa na ňom narovná, uchopíte ním prameň vlasov, ktorý budete na háku ťahať akoby dole do natáčky, na konci sa hák uvoľní a prameň Vašich vlasov bude v natáčke, ktorá sa znovu zvlnila do pôvodnej podoby. Takto postupujte so všetkými natáčkami. Vlasy na nátačkách fénujte alebo nechajte voľne uschnúť. Natáčky zložíte tak, že ich budete opatrne, ale silou ťahať dole z prameňa. Výsledkom budete nadšená.

 

Zahraničné video návod na pripnutie super natáčok:

 

Kategórie

Prijímáme karty

platitipti

Pre všetok tovar skladom, pri objednávke do 14:00 hodín jedného dňa, ešte v ten istý deň expedujeme a pošta Vám balík doručí za 2-3 dni.

Clipinhair.sk na Facebooku staňte sa fanúšikom

Telefonické
objednávky
prijimame na čísle:
+420 776 605 477

Bonus zadarmo k objednavke

Heuréka - Overené zákazníkmi