Predĺženie a zahustenie vlasov v Brne

Na našej pobočke v Brne je možné vlasy nielen zakúpiť, ale aj si nechať aplikovať. Táto služba sa robí jedine po predchádzajúcej dohode a konzultácii.
Ponúkame službu predĺženia vlasov metódami Tape in a Clip in. S aplikáciou je spojené tiež poradenstvo o starostlivosti a základný jednoduchý styling vlasov.

 • Tape in - permanentná metóda, pri ktorej sa využíva špeciálna lepiaca páska. Posúvanie spojov je nutné každých 6 až 8 týždňov (aj na posunutie prameňov je možné sa dohodnúť u nás).
 • Clip in -  nepermanentná metóda založená na pripnutí vlasových pásov pomocou špeciálnych sponiek. Túto metódu môžete pripnúť bez cudzej pomoci, avšak ak si nie ste istí a radi by ste si prvé pripnutie nechali radšej ukázať a vysvetliť, naša skúsená kolegyňa vás aplikáciou prevedie.

*AKCIA*
Dohodnite sa aj s kamarátkou, sestrou, mamičkou a nechajte si predĺžiť vlasy u nás. Obe dostanete 15% zľavu na aplikáciu vlasov!

Prodloužení vlasů Brno

Cenník:

 • Aplikácia clip in vlasov + poradenstvo o následnej starostlivosti 500 Kč
  v prípade záujmu vykonávame za drobný príplatok i jednoduchý styling vlasov.
 • Aplikácia tape vlasov + poradenstvo o následnej starostlivosti 1500 Kč
  v prípade záujmu vykonávame za drobný príplatok i jednoduchý styling vlasov.

Vyššie uvedené ceny sú len za prácu (službu), nie sú v nich započítané čiastky za vlasy (pramene), pretože tie sa líšia dĺžkou, gramážou a metódou. S výberom vlasov vám radi poradíme. Ceny sú uvedené za aplikáciu jednej sady clip in a tape on vlasov. Ak vám už odrástli vlasové spoje a potrebujete vlasy na predĺženie znovu aplikovať, dohodnite sa s nami na termíne.

V prípade záujmu o niektorú z našich služieb píšte na info@clipinhair.sk, alebo volajte na tel. +420 776 605 477. Pred samotným termínom predĺženia vlasov je nutná konzultácia, ktorá trvá väčšinou cca 15 minút a je zdarma. Kolegyňa s vami vyberie vhodný odtieň a dĺžku vlasov, zodpovedie všetky otázky a spočíta presnú celkovú cenu. Ak sa dohodnete na termíne aplikácie vlasov, hradí sa nevratná záloha 500 Kč v hotovosti, ktorá sa potom odpočíta od celkovej čiastky. V prípade, kedy sa na termíne z akéhokoľvek dôvodu nedohodnete, nehradíte samozrejme nič.

Upozornenie:

 • Vlasy na mieste neprefarbujeme a nestriháme.
 • Predĺženie vlasov je možné pri dĺžke 15-20 cm vašich vlastných vlasov.
 • Pri predlžovaní pracujeme výhradne s našimi vlasmi, ktoré ponúkame na e-shope – 100% ľudské vlasy európskeho typu v REMY kvalite.
 • Predlžujeme a zahusťujeme vlasy za nízke ceny, pretože neodoberáme vlasy od iných firiem, ale sme priamym dovozcom.
 • Vyššie zmienené služby vykonávame po predchádzajúcej dohode na našej pobočke v Brne – Řečkovicích. Tu môžete zakúpiť aj kompletné príslušenstvo k vlasom.
 • Pred samotným predlžovaním je nutné konzultovať tiež použitie vhodnej vlasovej kozmetiky.
 • Platby sú možné len v hotovosti!

Posunutie prameňov Tape in

 • Odstránenie prameňov (1 sada tape vlasov) 400 Kč
 • Príprava prameňov k ďalšiemu predĺženiu (1 sada tape vlasov) 400 Kč

Ceny sú uvedené vrátane materiálu, ktorý je využitý na odstránenie prameňov a ich pripravenie na predĺženie. Tape in pramene si môžete odstrániť tiež doma a vlasy potom len zaslať alebo priniesť na našu pobočku k príprave na ďalšiu aplikáciu.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Prodloužení vlasů Brno

 

Prodloužení vlasů Brno