Názory našich zákazníčok

Lopinka

Dobrý deň, volám sa Jana a objednala som si u vás vlasy. Mám 30 rokov a som po materskej dovolenke. Chcela som vám touto cestou poďakovať za nové vylepšenie vzhľadu aj sebadôvery. Mám svoje vlasy husté a keď si nasadím vlasy od Vás tak je to naozaj krásne a nie je vôbec nič vidieť.Kamarátky sú z toho paf a hovoria, že som moc krásna. Aj môj priateľ je z toho celkom dosť uchvátený. Určite sa tešte na ďalšie objednávky od kamarátok a moc Vás všetkých zdravím. Ďakujem ďakujem ďakujem mockrát. Vaša Jana

Weroniqe

Dobrý deň dcéra vám moc ďakuje za zaslané vlásky, vraj sú super. Vďaka vašim vláskom vyzerá na dnešnej svadbe ako princezná.

Jitule

Objednala som si tieto vlasy, v dnešnej dobe som bola trochu na vážkach, či budú vlasy naozaj tak kvalitné, ako sa tu píše. Po tom čo mi prišiel balíček a ja som ho otvorila, bola som nadmieru spokojná. Určite tieto vlásky budem odporúčať každému. Rýchlo dodaný, za priaznivé ceny.Jitka

Dáša

Dobrý deň, chcela by som vám touto cestou poďakovať za vlásky a za to, že ste nesklamali moju dôveru. S vláskami som veľmi spokojná. Neodhadla som síce odtieň, čo pre mňa znamenalo zafarbiť seba aj vlásky na čierno, avšak neľutujem, práve naopak plánujem dobudúcna prikúpiť ďalšie, lebo som s kvalitou naozaj spokojná. Doporučujem všetkým čo túžia po pekných dlhých vláskoch podľa svojej nalady či potreby.

Míša

Dobrý deň, vlásky už mám doma a sú super, nemôžem sa na nič sťažovať!  Nasadené vyzerajú ako vlastné vlasy! super všetkým odporúčam!


Kamila

Včera som si kúpila vlásky na predajni v Brne, ten najsvetlejší blond odtieň, prvýkrát ma zaskočil balíček s vlasmi, prišlo mi, že ich je hrozne málo, ale až som si vlasy nasadila, tak som bola príjemne prekvapená. Vlasy na hlave vyzerajú husto, krásne a je to úplne presne môj odtieň. Už nikdy bez nich. Moc Vám ďakujem za splnený sen mať dlhé vlasy som veľmi spokojná :-)

Anonymná zákazníčka

Dobrý deň, chcela by som vám poďakovať za zaslané vlásky ... síce ma najprv zarazila veľkosť balíka, čakala som nejakú veľkú krabicu:-D ale keď som ich nasadila, skákala som 2 metre vysoko:-D ĎAKUJEM

G

Môj sen sa plnil!!!! ĎAKUJEM!!  Spočiatku ma tiež zarazil obsah balíka, ale akonáhle som pripla tie  vlásky, bola som veľmi prekvepená .. farba  spočiatku vyzerala, že mi stopercentne nebude sedieť, ale akonáhle som popripínala do všetkých vláskov , uplne to splynulo, ako moja! mám veľmi riedke, jemné vlásky, takže trošku vidieť sponky .. DIEVČATÁ LEN odporúčam, ak máte vlásky AKO JA, NEVÁHAJTE A KUPUJTE!!!! na sebavedomí MI TO AJ VEĽA pridalo :-) ĎAKUJEM VÁM MOC!!!!

Ilona

Chcela som poďakovať za vlásky, ktoré som už včera dostala. Sú vážne moc nádherné. len som chcela povedať, že vlásky už som si objednala druhýkrát. Prvýkrát to boli európske z iného obchodu, ktoré dlho nevydržali, boli slabé a vlnité, po dvoch umývaniach sa naozaj natiahli. som veľmi rada, že som Vás našla a som stálou Vašou zákazníčkou.S pozravom, Ilona.

Michaela

Dnes mi prišli tie vlásky, a neverila som v to, že budú tak neuveriteľne krásne :) budúci týždeň objednávam ďalšie :) ďakujem mooc

Kamila

Dnes som si ich nasadzovala druhýkrát, takže takto skúsenosti nemám žiadne :-) ale nasadiť to ide dobre a v pohode, stalo sa mi, že keď som nasadila všetky, tak mi jedna sponka bola vidieť, ale hneď som to upravila a je to ok: -) vlasy sú hebké nádherné. Nezľaknite sa, až vám prídu toho obsahu, vyzerá to, že ich je tam hrozne málo, ale v skutočnosti je ich potom na hlave tak trojnásobok;-)